Zabiegi z kwasami

Zabiegi z użyciem kwasów Mediderma – Mediderma specjalizuje się w produkcji dermokosmetyków do użytku profesjonalnego, zaczynając od pierwszych na rynku peelingów chemicznych, po ostatnio opracowane formuły liposomowe, oparte na nanotechnologii. Marka oferuje spersonalizowane produkty dla każdego rodzaju skóry, które można łączyć, tworząc zabieg idealny.

Zabieg z kwasem mlekowym

Zabieg z użyciem kwasu mlekowego jest wskazany w przypadku skór odwodnionych z oznakami starzenia się oraz nierównomiernym, ziemistym kolorytem. Po zabiegu skóra jest widocznie ujednolicona oraz odzyskuje zdrowy wygląd i blask.

Lactipeel – 80% kwas mlekowy, 11% DMAE, pH 2.0-3.0

Zabieg z kwasem azelainowym

Zabieg z użyciem kwasu azelainowego sprawdzi się w przypadku skór z trądzikiem pospolitym oraz różowatym – skutecznie wyciszy skórę oraz będzie działał przeciwzapalnie.

Azelac RU – 20% kwas azelainowy, 10% kwas migdałowy, 5% butyl rezorcynol, 2% kwas ferulowy. Azelac żel – 20% kwas azelainowy, 4% kwas mlekowy, 2% wyciąg z ostropestu

Zabieg z kwasem ferulowym

Zabieg z użyciem kwasu ferulowego jest wskazany w przypadku fotostarzenia, czyli mocnych uszkodzeń w DNA komórkowym komórek skóry wywołanych promieniowaniem słonecznym. Kwas działa antyoksydacyjnie, chroni skórę przed promieniowaniem UVA/UVB, kontroluje aktywność melanocytów oraz stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny.

Ferulac peel – 12% kwas ferulowy, 5% floretyna

Zabieg z kwasem salicylowym

Zabieg z użyciem kwasu salicylowego jest wskazany w przypadku skór trądzikowych. Wykazuje działanie złuszczające, odblokowuje ujścia gruczołów łojowych – dzięki czemu dodatkowo działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie. Ten kwas jest zazwyczaj wykorzystywany w trakcie oczyszczania manualnego.

Salipeel 15% kwas salicylowy, 10% kwas cytrynowy, 5% cytrynian etylu, 1% kwas linolowy

SPA PEEL – mieszanka kwasów

Preparat o wszechstronnym działaniu – zarówno wygładzającym, napinającym, keratolitycznym oraz przeciwzapalnym. Jego predyspozycje będą się zmieniać pod wpływem produktów używanych w dalszych etapach zabiegowych.

15% kwas salicylowy, 8% kwas pirogronowy, 5% kwas mlekowy, 0,1% retinol

SUCSES PEEL – mieszanka kwasów

Preparat najczęściej stosowany jest w zabiegu mezoterapii mikroigłowej, jednak zastosowany samodzielnie będzie działał bardzo mocno antyoksydacyjnie i rozświetlająco. Sprawdzi się w terapiach „healthy aging”.

10% kwas azelainowy, 7% kwas bursztynowy, 2% kwas cytrynowy, 1,9% kwas traneksamowy

1lisc
RETISES CT 360 zł
Kwas mlekowy 200 zł
Kwas azelainowy 200 zł
Kwas ferulowy 200 zł
Kwas salicylowy 200 zł
SPA PEEL – mieszanka kwasów200 zł
SUCSES PEEL – mieszanka kwasów 200 zł
MELASES TRX BOOSTER
depigmentujący booster
dodatek do zabiegu
20 zł
Dodatkowy kwas 50 zł
Dodatkowa maska 75 zł
PEŁNY CENNIK Z OPISAMI ZABIEGÓW: KLIK