Voucher podarunkowy

Szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby?
Relaks i chwile wytchnienia są zawsze świetnym pomysłem – pozwól jej poczuć niezwykłą atmosferę oraz przyczyń się do jej dobrego samopoczucia!
Skontaktuj się z nami, aby zakupić voucher podarunkowy na wybrany zabieg lub kwotę dla ukochanej osoby.
Voucher o danej wartości można wykorzystać na jednej bądź kilku wizytach. Voucher imienny nie jest dodatkowo płatny, można go zakupić od ręki w naszym gabinecie oraz wykorzystać przez 6 miesięcy od dnia zakupu. Voucher jest ślicznie zapakowany i od razu nadaje się do wręczenia na prezent.

Świetnie sprawdzą się takie zabiegi jak:

-Masaż Kobido
Masaż Kobido to japoński masaż twarzy oraz karku, który jest obecnie najbardziej zaawansowaną technicznie formą masażu manualnego, która ze względu na złożoność i intensywność różnego rodzaju technik działa na głębokie warstwy skóry oraz mięśni twarzy. Nazywany jest również niechirurgicznym liftingiem twarzy. Jest to zabieg trwający dwie godziny, który przeniesie Cię do świata pełnego relaksu i ukojenia. Dodatkowo efekty zabiegu wzmocnione zostaną maską z witaminą C oraz tejpami.

-Masaż całego ciała
Wykonywany jest na podgrzewanym naturalnym oleju o wybranej przez klienta nucie zapachowej. Dodatkowo wykonywana jest konsultacja, dzięki której dostosujemy się do Twoich potrzeb. Masaż bazujący na relaksacyjnych technikach masażu w anturażu świec, zapachu orientalnego i zmysłowej muzyki pozwoli Ci na oderwanie się od rzeczywistości i głęboki relaks. Masaż trwa 60 min.

-Indywidualnie dobrany zabieg
Zabieg dobrany do aktualnych potrzeb skóry na podstawie przeprowadzonego wywiadu i wypełnionej ankiety. W trakcie zabiegu wykonane będą wszystkie elementy, które pozwolą na uzyskanie spektakularnego efektu – będzie to demakijaż i dokładne oczyszczenie skóry, dobór odpowiedniego serum, kwasu lub ampułki oraz maski, która dopełni zabieg.

-Zabieg obudowujący naskórek
Zabieg głęboko regenerujący i nawilżający dla skór podrażnionych, przesuszonych, odwodnionych, a także nadmiernie przetłuszczających się. Idealna kompozycja składników aktywnych – kwas hialuronowy, kwas mlekowy, enzymy, pantenol – w proponowanym zabiegu doskonale uszczelni płaszcz hydrolipidowy, wyciszy ewentualne zaczerwienienia, a także zatrzyma wodę w naskórku powodując w przypadku skór zarówno suchych, jak i pozornie suchych (łojotokowych) nawodnienie i długotrwałe nawilżenie.

-Zabieg ujędrniający
Wraz z wiekiem elastyczność i jędrność Naszej skóry ulega zmniejszeniu, natomiast możemy temu zaradzić i zapobiegać pogłębianiu się tego problemu. Składniki takie jak DMAE, kolegen, kwas ferulowy, czy bursztynowy to siła antyoksydantów zapobiegających przedwczesnemu starzeniu się skóry, a także substancje wspomagające elastyczność skóry.

-Zabieg rozjaśniający przebarwienia
Zabieg nie powoduje widocznego złuszczania naskórka. Polega na blokowaniu aktywności tyrozynazy, co daje Nam możliwość wstrzymania procesu powstawania kolejnych przebarwień. Dodatkowo preparaty zawarte w zabiegu – kwas traneksamowy, azelainowy i migdałowy – rozjaśnią istniejące już przebarwienia. Zabieg trwa ok. 45min z uwagi na konieczność powtarzania zabiegu min. 4-6razy w odstępach 3tyg.

-Zabieg oczyszczający
Metoda oczyszczenia skóry będzie dobrana w gabinecie. W zależności od aktualnych jej potrzeb będzie mogło to być oczyszczanie: manualne, mechaniczne, chemiczne lub mieszane – zestawienie powyższych metod będzie miało za zadanie pracę zarówno efektywną, jak i bezpieczną.

-Konsultacja
Konsultacja kosmetologiczna pozwoli Ci poznać swoją skórę i jej potrzeby. Konsultacja rozpoczyna się od szczegółowego wywiadu z klientem, następnie kosmetolog obserwuje i bada skórę palpacyjnie, aby na zakończenie konsultacji móc ustalić szczegółową pielęgnację domową oraz gabinetową.

To nasze główne propozycje ale zachęcamy do zapoznania się z Naszą pełną ofertą.
Zapraszamy serdecznie do świata bAli beauty!

voucher-podarunkowy-wrocław
voucher-podarunkowy-wrocław
1lisc