Masaż całego ciała

Masaż całego ciała to świetny sposób na relaks dla naszego organizmu..

Podczas masażu można skupić się na konkretnej partii, ale jeśli potrzebujemy ulgi i po prostu chcemy się zrelaksować. Masaż całego ciała będzie świetnym wyborem zarówno dla Ciebie, jak i na prezent dla bliskiej Ci osoby.

W dalszej części tekstu znajdziesz opisy dostępnych wariantów masażu całego ciała, do których serdecznie zapraszam.

1lisc

Masaż całego ciała – zalety

Do najważniejszych atrybutów masażu całego ciała zaliczymy:

  • ogólne polepszenie samopoczucie, dzięki między innymi zwiększonej produkcji endorfin przez nasz organizm,
  • lepsze ukrwienie skóry co bezpośrednio przekłada się na jej stan, w tym wygląd,
  • ulga dla naszych mięśni oraz przyspieszenie ich regeneracji,
  • zmniejszenie bólu,
  • redukcja stresu.
1lisc

Masaż relaksacyjny całego ciała

Masaż relaksacyjny całego ciała w naszym Wrocławskim gabinecie to świetny sposób na ogólne odprężenie i zwiększenie produkcji endorfin. Dzięki zastosowaniu odpowiednich ruchów dłońmi, Twoja skóra będzie lepiej ukrwiona, a to jedna z kluczowych kwestii wpływająca na jej stan – a co za tym idzie – również wygląd. Dodatkowo masaż to niesamowicie skuteczna forma pozbycia się nadmiaru stresu i napięć w Naszym organizmie – więc jeśli ostatnio miałaś/łeś nieco bardziej stresujący czas, chciałabyś/łbyś się zrelaksować i zregenerować to masaż jest właśnie dla Ciebie.

Masaż teraputyczny

Masaż terapeutyczny stosowany jest w innych celach, niż masaż relaksacyjny. W większości przypadków masaż terapeutyczny będzie intensywniejszy – masażysta będzie stosował nieco inne ruchy niż w masażu relaksacyjnym.  Masaż terapeutyczny stosuje się w celu walki z konkretnymi problemami naszego ciała, które zbadane i ocenione są przez lekarza i to właśnie po usłyszeniu jego zaleceń, dobierana jest technika pracy w trakcie masaży terapeutycznych.

Masaże teraputyczne wykonuje osoba wyszkolona i wyspecjalizowana w tego typu problemach, która posiada wiedzę pomocną w walce z dysfunkcją.

Masaż na rozgrzanym oleju lub świecy – co wybrać?

Pod względem masaży ciała Wrocław jest bardzo bogaty w miejsca zarówno specjalizujące się w masażach terapeutycznych, jak  i relaksacyjnych. Każdy może znaleźć coś dla siebie. W bAli beauty masaż relaksacyjny ciała wykonywany jest przez wyspecjalizowanego kosmetologa na oleju naturalnym lub na wosku ze świecy. Zarówno w pierwszym, jak i drugim przypadku masaż wykonywany jest przyjemnym, ciepłym produktem, co przyczynia się do jeszcze przyjemniejszych i otulających doznań.

Różnica pomiędzy olejem, a woskiem jest następująca: olej pozostawia na skórze lipofilową (tłustą) powłokę, która dodaje blasku skórze, a dzięki tworzeniu takiej fizycznej bariery na skórze hamuje transepidermalną ucieczkę wody z naskórka, tym samym podnosi poziom nawilżenia skóry. Świeca do masażu ciała, to specjalna kompozycja wosków i olei, które posiadają niższą, niż klasyczne świece temperaturę topnienia i przechodzenia w konsystencję płynną. Dzięki tym właściwościom świeca nie jest bardzo gorąca w czasie masażu ciała, jej konsystencja jest nieco gęstsza, niż oleju, a sam produkt lepiej się wchłania w skórę. W trakcie masażu po kilkunastu minutach czuć jak produkt łączy się ze skórą i pozostawia na niej bardzo cienką i przyjemną warstwę, która otula całe ciało. Taka powłoka na skórze przede wszystkim nawilży skórę i pozostawi ją jedwabiście gładką, a wybrany przez Ciebie zapach utrzyma się jeszcze dłużej.

Masaż na prezent

Voucher podarunkowy na masaż będzie świetnym i uniwersalnym prezentem dla bliskiej Ci osoby. Parametry i rodzaj masażu może zostać wybrany po krótkiej konsultacji przed samym zabiegiem, dzięki czemu obdarowana osoba sama będzie mogła zdecydować na jaki rodzaj masażu ma ochotę. Voucher na masaż jest przygotowany w formie prezentowej i od razu gotowy do wręczenia.

1lisc

Cennik

Masaż całego ciała260 zł
Masaż energetyzująco-napinający twarzy, szyi i dekoltu 199 zł
Masaż relaksacyjny twarzy, szyi i dekoltu 170 zł
Masaż całego ciała świecą 290 zł
PEŁNY CENNIK Z OPISAMI ZABIEGÓW: KLIK