Mikrodermabrazja diamentowa Wrocław

Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg stosowany do złuszczania naskórka i poprawy wyglądu skóry. Swoje działanie opiera na wykorzystaniu diamentowych głowic, przeznaczonych do delikatnego ścierania i usuwania warstw naskórka. Jego główną zaletą jest to, że jest w pełni bezpieczny i daje natychmiastowe efekty, które są widoczne gołym okiem.

1lisc

Na czym polega mikrodermabrazja diamentowa?

Mikrodermabrazja to mechaniczny sposób na pozbycie się zalegającego na powierzchni skóry martwego naskórka. Nazwa mikrodermabrazja, tak naprawdę skrywa w sobie nazwę mikrodermabrazja diamentowa – ponieważ głowice, które są stosowane w trakcie zabiegu pokryte są nasypem diamentowym.

W zależności od partii twarzy czy ciała dobierane są różne średnice oraz różne gradacje głowic. Występują one w gradacjach takich samych jak pilniczki do paznokci i umożliwiają personalizowanie zabiegu poprzez szybką i łatwą wymianę głowicy. Dzięki takim rozwiązaniom przykładowo delikatna skóra na policzkach będzie objęta delikatniejszym peelingiem, natomiast okolica brody, czy czoła na której znajdują się zaskórniki – mocniejszym.

1lisc

Czy zabieg boli? – Mikrodermabrazja diamentowa Wrocław

W trakcie wykonywania zabiegu mikrodermabrazji nie towarzyszy uczucie bólu, jest to zabieg bezbolesny ponieważ usuwane są jedynie martwe warstwy naskórka oraz nieprzerwana jest jego ciągłość. Jedyną dolegliwością, która może być odczuwana w trakcie wykonywanego zabiegu jest lekkie drapanie i napięcie skóry.

1lisc

Mikrodermabrazja diamentowa twarzy- efekty

Ze względu na to, że jest to forma mechanicznego usuwania naskórka efekty są widoczne od razu po wykonaniu zabiegu. Czasami przy skórach nieco bardziej wrażliwych może się pojawić lekkie zaczerwienienie, które zniknie po upływie kilku godzin.

Pozbycie się martwego naskórka przyczynia się do:

  • wyrównania struktury skóry,
  • rozjaśnienia przebarwień,
  • bezproblemowego wchłaniania substancji aktywnych zarówno w trakcie zabiegu profesjonalnego, ale także w trakcie codziennej pielęgnacji domowej,
  • oczyszczenia gruczołów łojowych i odblokowania ich – zapobiegając powstawaniu stanów zapalnych.
1lisc

Dla kogo jest zabieg mikrodermabrazji twarzy? Wskazania

Zabieg mikrodermabrazja twarzy wskazany będzie dla skór grubszych, które mają tendencję do gromadzenia zalegających komórek naskórka. Takie skóry niestety często także borykają się z ziemistym i nierównomiernym kolorytem.

Kolejną grupą odbiorców będą osoby ze skórą mocno łojotokową, na której znajdują się mocno rozszerzone ujścia gruczołów łojowych. 

Dodatkowo z tego zabiegu w formie dodatku mogą korzystać także osoby ze skórą normalną – wówczas zabieg mikrodermabrazji będzie pełnił funkcję peelingu. Wykonanie peelingu bezpośrednio przed wykonaniem zabiegu pielęgnacyjnego przyczynia się do wzmocnienia działania każdego etapu pielęgnacji.

1lisc


Mikrodermabrazja twarzy Wrocław – ceny

Ze względu na wybrany obszar objęty zabiegiem ceny oferowanej usługi – mikrodermabrazja Wrocław będą różnić się od siebie.

W gabinecie bAli beauty oferujemy usługi wykonane z najwyższą starannością, troszcząc się o Twoje bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie – zapraszamy do zapisów!

Mikrodermabrazja – twarz250 zł
Mikrodermabrazja – twarz + szyja260 zł
Mikrodermabrazja – twarz + szyja + dekolt280 zł
PEŁNY CENNIK Z OPISAMI ZABIEGÓW: KLIK