wroclaw-masaz
masaż wrocław

Masaż – Wrocław

Masaż to jeden z najstarszych i najskuteczniejszych sposobów na złagodzenie stresu i odprężenie się. Jest to zabieg terapeutyczny wykonywany za pomocą różnych technik, które mają na celu poprawę stanu zdrowia człowieka poprzez stymulację mięśni, stawów i skóry. Masaż ciała może być wykonywany zarówno w celach profilaktycznych, jak i terapeutycznych. Żeby masaż przyniósł odpowiednie rezultaty, musi być wykonywany z odpowiednią siłą i wyczuciem.

1lisc

Masaż ciała – zalety

Istnieje wiele rodzajów masażu ciała, od masażu relaksacyjnego, poprzez masaże antycellulitowe po masaż terapeutyczny. Masaż relaksacyjny ciała jest zwykle wykonywany za pomocą delikatnych ruchów, które mają na celu złagodzenie stresu i odprężenie. Jest to dobry sposób na głęboki relaks dla ciała i ducha. Płynny ruch masażysty, delikatne, ale zarazem pewne ruchy sprawiają, że masaż ciała niesie ze sobą wiele korzyści.

Kilka wybranych zalet masażu:

  • poprawa ukrwienia skóry, 
  • zmniejszenie napięcia mięśniowego, 
  • poprawa elastyczności mięśni,
  • złagodzenie bólu, 
  • poprawa ruchomości stawów,
  • poprawa samopoczucia. 
  • redukcja stresu
1lisc

Masaż relaksacyjny Wrocław

Jeśli często w ciągu dnia towarzyszy Ci stres, czujesz, że nie możesz się uwolnić od pewnych myśli lub po prostu próbowałaś/łeś kiedyś masażu ciałą i był on dla Ciebie bardzo przyjemny – to masaż relaksacyjny jest właśnie dla Ciebie. Taki masaż ciała pozwoli Ci na zapomnienie o wszelkich problemach. Ciepło rozgrzanego oleju, aromatyczny zapach i przytulna atmosfera pozwoli Ci przenieść się do innego świata. Wypracowane i rozgrzane  dłonie masażysty w delikatny, ale zarazem skuteczny sposób pozwolą na uwolnienie napięć zarówno z mięśni, jak i powięzi, przynosząc ulgę oraz odprężenie.

Gabinet bAli beauty to miejsce stworzone z myślą o relaksie, ukojeniu i szeroko pojętym spokoju – w moim nie skromnym mniemaniu jest to idealna przestrzeń, aby pozwolić sobie na chwilę zapomnienia. Klimatyczna, buddyjska muzyka, rozpalone świece, przytulne wnętrze i bardzo wygodne, podgrzewane łóżko do masażu – to tylko początek. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą masażu ciała we Wrocławiu.

1lisc

Masaż teraputyczny

Terapeutyczny masaż ciała jest bardziej intensywny i skupia się na określonych problemach. Jest to skuteczny sposób na rozluźnienie mięśni, zmniejszenie bólu i zmniejszenie napięcia. Masaż może być wykonywany przez masażystę lub fizjoterapeutę. Przed wykonaniem masażu lekarz lub masażysta powinien przeprowadzić wywiad i ocenić stan zdrowia pacjenta. Zaleca się, aby pacjenci wybierali osoby wykwalifikowane o odpowiednim doświadczeniu, ponieważ podobnie jak masaż może pomóc to może także zaszkodzić. Należy pamiętać, że masaż ciała może być przeciwwskazany w niektórych przypadkach. Należy skonsultować się z lekarzem przed wykonaniem masażu ciałą, jeśli występują objawy zapalenia stawów, chorób skóry, zakażeń i innych chorób. W przypadku ciąży zaleca się skonsultowanie się z lekarzem przed wykonaniem masażu ciała.

1lisc

Voucher na masaż Wrocław

Zbliżające się urodziny, inne święto lub po prostu chęć zatroszczenia się o bliską osobę bez konkretnej okazji? Każdy z masaży możesz sprezentować bliskiej Ci osobie w formie eleganckiego, gotowego do wręczenia vouchera prezentowego. Taka forma podarunku jest zawsze trafionym pomysłem. Rodzaj masażu można dobrać dla każdej osoby indywidualnie, więc voucher na masaż to bardzo uniwersalny prezent za który obdarowana osoba z pewnością będzie Ci wdzięczna.

1lisc

Masaż w Naszym gabinecie bAli beauty – przebieg

Zabieg wykonywany w naszym gabinecie niezależnie od tego, czy jest to masaż twarzy, czy też ciała – zawsze rozpoczyna się od krótkiej rozmowy na temat doświadczeń Klienta z masażami oraz jego preferencjami. Dzięki krótkiej rozmowie możemy wykluczyć wszelkie przeciwwskazania do zabiegu oraz spełnić oczekiwania Klienta.

Po formalnościach oraz przygotowaniu Klienta do zabiegu, przechodzimy do masażu, który rozpoczyna się od przywitania. W trakcie masażu Klient leży na bardzo wygodnym łóżku, które dodatkowo posiada funkcję podgrzewania, towarzyszy Nam dźwięk buddyjskich fletów oraz subtelne światło ze świec rozstawionych w gabinecie. Atmosfera naprawdę sprawia, że odpoczywamy.

1lisc

Masaż Wrocław – podsumowanie

W dużym mieście jakim jest Wrocław, zapewne znajdziesz wiele miejsc z interesującą Cię ofertą i to od Ciebie zależy na co się zdecydujesz. Warto pamiętać, że sama usługa jest niebagatelnie ważna, natomiast klimat jaki panuje w gabinecie, jednorazowe materiały, czystość i przytulność, zostaną w Twojej głowie – jako wspomnienia na dłużej. Obdaruj Siebie i daj się przenieść do innego świata w bAli beauty. 

1lisc

Masaż Wrocław – cena

Masaż całego ciała260 zł
Masaż energetyzująco-napinający twarzy, szyi i dekoltu 199 zł
Masaż relaksacyjny twarzy, szyi i dekoltu 170 zł
Masaż całego ciała świecą 290 zł
PEŁNY CENNIK Z OPISAMI ZABIEGÓW: KLIK