Pedicure Wrocław

Nogi niosą Nas przez całe życie,więc wymagają pielęgnacji – właśnie na tym polega pedicure, czyli zabieg mający na celu zadbanie o stopy. Zazwyczaj procedura zabiegowa rozpoczyna się od kąpieli stóp w wodzie z solą, następnie opracowana zostaje podeszwa stóp oraz paznokcie i skórki. W efekcie można się znowu cieszyć gładką i nawilżoną skórą, a także ładnym kolorem, czy estetycznym paznokciem pokrytym mleczną odżywką.

1lisc

Pedicure Wrocław – krok po kroku

Pedicure obowiązkowo rozpoczyna się od kąpieli stóp w wodzie z solą – w efekcie martwy naskórek łatwiej daje się usunąć. Zrogowaciały martwy naskórek usuwany jest przy pomocy frezów o różnych gradacjach, by nie tylko zetrzeć martwy naskórek, ale także wygładzić skórę. Miska z ciepłą wodą dodatkowo zabezpieczona jest jednorazową folią, która chroni klientów przed ryzykiem zarażenia się w gabinecie. To bardzo ważne, by zwracać uwagę na bezpieczeństwo zabiegu pod każdym kątem – zdrowie jest najważniejsze. 

W kolejnym etapie zabiegu pedicure opracowywana jest płytka paznokciowa: paznokcie są skracane oraz odpowiednio nadawany jest im kształt. To bardzo ważne, by paznokcie nie były opiłowanie w kształt owalny, a bardziej w kształt kwadratowy z delikatnie wystającymi rantami – zapobiegnie to wrastaniu paznokci. Zwieńczeniem zabiegu pedicure są skórki, które dokładnie wyfrezowane oraz równo wycięte dopełnią całości, a paznokcie będą już w pełni gotowe by nałożyć na nie wybrany produkt. 

Dla osób dbających o naturę oraz wygodę polecany jest pedicure podstawowy. Pedicure podstawowy to zabieg kończący się nałożeniem odżywki regenerum, która swoją delikatnie mleczną barwą sprawia, że paznokcie wyglądają na zdrowe i zadbane.

Osoby, którym zależy na wybitnej trwałości z pewnością będą zachwycone lakierem hybrydowym. Do jego nałożenia płytka paznokciowa musi być specjalnie przygotowana – zmatowiona, dzięki temu lakier utrzymuje się bez problemu nawet do 6 tygodni. Trwały błysk i odporność na urazy lakieru hybrydowego sprawia, że jest to opcja idealna na wakacje – piasek lub drobne kamyczki mu nie straszne! 

Istnieje w Naszej ofercie jeszcze pedicure GREEN LAK od francuskiej marki Peggy Sage – jest to klasyczny lakier, który dodatkowo jest światłoutwardzalny. Przekłada się to nie tylko na trwałość, ale także komfort. Lakier GREEN LAK jest od razu po wyciągnięciu z lampy suchy, jego trwałość na stopach sięga 4 tygodni, a dodatkowo bez problemu będziesz mogła go zmyć w zaciszu domowym – przytrzymując wacik ze zmywaczem acetonowym nieco dłużej. Brak konieczności umawiania się na kolejną wizytę w celu ściągnięcia jest niesamowitą wygodą, która pozwoli Ci na: 

  • zmianę koloru, gdy tylko zajdzie taka potrzeba,
  • całkowitą niezależność, gdy urlop się przedłuży lub gdy jesteś Klientem przejezdnym,
  • bezproblemowe skrócenie paznokci – często w przypadku paznokci hybrydowych Klientki nie decydują się na samodzielne skrócenie paznokci między jedną, a drugą wizytą w gabinecie. Może to prowadzić do noszenia zbyt długich paznokci u stóp oraz pęknięć paznokci w wyniku powstających przeciążeń w bucie.

Po nałożeniu wybranego koloru, czy to hybrydowego, GREEN LAK, czy odżywki pozostaje jeden z najprzyjemniejszych etapów. Jest to czas wykonania peelingu stóp, który poza złuszczeniem martwego naskórka ma za zadanie zregenerować i nawilżyć skórę, podobnie jak balsam nakładany na zakończenie zabiegu.

Kompleksowe podejście do pielęgnacji stóp i nie tylko, to wizytówka Naszego gabinetu bAli beauty. Staramy się i przykładamy ogromną wagę do szczegółów, by każda usługa wykonana była na jak najwyższym poziomie. 

1lisc

Pedicure Wrocław – dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Pedicure Wrocław przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy chcą mieć zadbane stopy. W gabinecie wykonujemy pedicure kosmetyczny, czyli nie podejmujemy się pracy z głębokimi odciskami, wzrastającymi paznokciami, czy też paznokciami zmienionymi chorobowo.

Efekty pedicure utrzymują się nawet do 6 tygodni, jeśli towarzyszy im odpowiednia pielęgnacja domowa, czyli nawilżanie poprzez codzienne nakładanie kremu na noc. Do wykonywania zabiegu pedicure wykorzystujemy w gabinecie polską markę PODOPHARM, ponieważ zależy Nam na wspieraniu polskich firm, a dodatkowo marka ta cieszy się bardzo dobrymi opiniami w świecie kosmetologii i podologii. 

Lekkie, szybko wchłaniające się formuły kremów, a także przystępne ceny kosmetyków sprawiają, że Klienci bez problemu wyrabiają w sobie nawyk – pielęgnacji domowej stóp. Podologia to dziedzina, która zajmuje się stricte stopami i chorobami współistniejącymi, mimo to marka PODOPHARM, jako marka podologiczna z zaawansowanymi, skutecznymi formułami perfekcyjnie sprawdza się do pracy w gabinecie kosmetologii – bo łączy przyjemne zapachy z pożytecznymi składnikami do regeneracji i nawilżenia skóry.


1lisc

Pedicure Wrocław – podsumowanie

Podsumowując naszą usługę jaką jest pedicure – jest to usługa kompleksowa, wykonywana na wszystkich narzędziach jednorazowych, bądź sterylizowanych. Przekłada się to na bardzo wysoką higienę i bezpieczeństwo wykonywanego pedicure Wrocław. Jeśli jeszcze nie korzystałaś/eś nigdy z zabiegu pedicure – umów się już TERAZ przez aplikację booksy, przyjdź umówić się osobiście do gabinetu bAli beauty przy ul. Prusa 6a lub zadzwoń pod 720 724 725. Zapraszamy.

1lisc

Cennik

Pedicure podstawowy 140 zł
Pedicure z malowaniem GREEN LAK 170 zł
Pedicure hybrydowy190 zł
Frezowanie stóp 100 zł
Malowanie hybryda/GREEN LAK 120 zł
PEŁNY CENNIK Z OPISAMI ZABIEGÓW:
KLIKNIJ TUTAJ