Masaż – rodzaje, charakterystyka

wroclaw-masaz

Masaż – rodzaje, charakterystyka

 

Masaż wrocław – dla kogo 

 

Jeśli często w ciągu dnia towarzyszy Ci stres, czujesz, że nie możesz się uwolnić od pewnych myśli lub po prostu próbowałaś/łeś kiedyś masażu i był on dla Ciebie bardzo przyjemny – to masaż relaksacyjny jest właśnie dla Ciebie. Masaż pozwoli Ci na zapomnienie o wszelkich problemach. Ciepło rozgrzanego oleju, aromatyczny zapach i przytulna atmosfera pozwoli Ci przenieść się do innego świata. A wypracowane dłonie masażystki w delikatny sposób, ale zarazem skutecznie pozwolą na uwolnienie napięć zarówno z mięśni, jak i powięzi, przynosząc ulgę.

Umów się i obdaruj siebie odrobiną przyjemności i relaksu. Każdy z masaży możesz sprezentować bliskiej Ci osobie w formie eleganckiego, gotowego do wręczenia vouchera prezentowego. Taka forma prezentu jest zawsze trafionym pomysłem.

 

Co wybrać – masaż na naturalnym oleju, czy świecy?

 

Pod względem masaży, Wrocław jest bardzo bogaty w miejsca zarówno specjalizujące się w masażach terapeutycznych, jak  i relaksacyjnych. Każdy może znaleźć coś dla siebie. W bAli beauty masaż relaksacyjny wykonywany jest przez wyspecjalizowanego kosmetologa na oleju naturalnym lub na wosku ze świecy. Zarówno w pierwszym, jak i drugim przypadku masaż wykonywany jest przyjemnym, ciepłym produktem, co przyczynia się do jeszcze większych doznań.

Różnica pomiędzy olejem, a woskiem jest następująca. Olej pozostawia na skórze lipofilową (tłustą) powłokę, która dodaje blasku skórze, a dzięki tworzeniu takiej fizycznej bariery na skórze hamuje transepidermalną ucieczkę wody z naskórka, tym samym podnosi poziom nawilżenia skóry. Świeca do masażu, to specjalna kompozycja wosków i olei, które posiadają niższą, niż klasyczne świece temperaturę topnienia i przechodzenia w konsystencję płynną. Dzięki tym właściwościom świeca nie jest bardzo gorąca w czasie masażu, jej konsystencja jest nieco gęstsza, niż oleju, a sam produkt lepiej się wchłania w skórę. W trakcie masażu po kilkunastu minutach czuć jak produkt łączy się ze skórą i pozostawia na niej bardzo cienką i przyjemną warstwę, która otula całe ciało. Taka powłoka na skórze przede wszystkim nawilży skórę i pozostawi ją jedwabiście gładką, a wybrany przez Ciebie zapach utrzyma się jeszcze dłużej.

 

Masaż relaksacyjny wrocław – podsumowanie

 

W dużym mieście jakim jest Wrocław, zapewne znajdziesz wiele miejsc z interesującą Ciebie ofertą, to od Ciebie zależy na co się zdecydujesz. Warto pamiętać, że sama usługa jest niebagatelnie ważna, natomiast klimat jaki panuje w gabinecie, jednorazowe materiały, czystość i przytulność, zostaną w Twojej głowie na dłużej, a obdarowane osoby takim prezentem nie będą mogły wyjść z podziwu. Więcej o temacie bezpieczeństwa w gabinecie oraz różnicy pomiędzy specjalistami na rynku, znajdziesz w poniższym artykule:

balibeauty.pl/blog/kosmetolog-a-kosmetyczka-wroclaw/

INNE POSTY

  Rodzaje, charakterystyka i efekty – zabiegi na twarz – Wrocław   Dobierając ofertę naszego gabinetu we Wrocławiu, kierujemy się różnorodnością, ponieważ każda skóra j

  Paznokcie naszą wizytówką   Manicure to jeden z najbardziej popularnych zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych. Jest to także podstawowy zabieg wykonywany w naszym saloni

  Opis salonu kosmetycznego WROCŁAW    Salon bAli beauty to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, gdzie nie tylko doświadczysz usług wykonanych z wyjątkową starannością, ale także odpocznie