Manicure Wrocław – metody

Paznokcie-manicure-wrocław

Manicure Wrocław – metody

 

Paznokcie naszą wizytówką

 

Manicure to jeden z najbardziej popularnych zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych. Jest to także podstawowy zabieg przed niemal każdym ważnym wyjściem – zadbane dłonie to Nasza wizytówka. Są świetna metodą na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia.

Manicure klasyczny Wrocław

Jest to zabieg polegający na: wyrównaniu długości, opracowaniu skórek wokół paznokci oraz wałów bocznych. Paznokcie po takim zabiegu wyglądają niebywale estetycznie, dodatkowo paznokcie po takim opracowaniu można pokryć:

– lakierem bezbarwnym, który nabłyszczy płytkę paznokciową,

– odżywką do paznokci w formie lakieru, czy też olejku, które mają za zadanie odżywić i wzmocnić paznokcie,

– lakierem klasycznym w wybranym kolorze.

Na zabieg manicure klasycznego najczęściej decydują się zwolenniczki naturalnego i niezobowiązującego wyglądu oraz mężczyźni.  Cały zabieg trwa około 45 min oraz zakończony jest peelingiem cukrowym skóry dłoni oraz balsamem nawilżającym, ponieważ manicure to nie tylko paznokcie, ale także pielęgnacja.

Manicure hybrydowy – Paznokcie Wrocław

Wiedzie prym oraz jest jednym z najbardziej popularnych rozwiązań z zakresu trwałego manicure. Zabieg polega na wstępnym przygotowaniu płytki poprzez opracowanie skórek, wałów bocznych oraz wyrównania długości i kształtów paznokci, następnie przechodzimy do zmatowienia płytki i nałożenia bazy, koloru oraz topu hybrydowego.

Taka forma manicure pięknie się prezentuje.

– paznokcie wyglądają na zadbane,

– stylizacja jest trwała,

– częstotliwość tego zabiegu to 2-3 tygodnie,

– nie niszczy paznokci,

– trwa 1 – 1,5 h, a paznokcie od razu po zakończeniu są suche.

Zabieg ten także jest wzbogacony o etap pielęgnacji skóry dłoni, czyli wykonywany jest peeling cukrowy oraz nakładany balsam nawilżający, ponieważ cenimy sobie holistyczne podejście do wykonywanych usług.

 

Manicure żelowy – paznokcie Wrocław

Jest to jedna z najbardziej trwałych form stylizacji paznokci. To właśnie przy takim rozwiązaniu, krótkie paznokcie naturalne możemy przedłużyć, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt. Zabieg polega oczywiście na wstępnym przygotowaniu płytki paznokciowej poprzez wyrównanie długości oraz kształtu paznokci, opracowanie skórek i wałów bocznych, następnie przechodzimy do nadbudowy naturalnej płytki przy pomocy żelu lub przydłużamy i nadbudowujemy, a na koniec nakładamy wybrany kolor i top.

Dzięki nadbudowie i zastosowaniu żelu uzyskujemy efekt jeszcze lepszej trwałości stylizacji.

Zatem zalety takiej stylizacji to:

– wytrzymałość,

niemal nieograniczona długość i kształt paznokci,

zabieg można powtarzać nawet co 4 tygodnie,

dzięki nadbudowie każdy paznokieć wygląda idealnie,

nadbudowa na naturalnej płytce trwa ok. 2h, natomiast przedłużenie płytki ok. 2,5 h.

Oczywiście każdy zabieg wzbogacony jest o peeling cukrowy oraz balsam do dłoni, tak aby wypielęgnowana skóra oraz perfekcyjna stylizacja się dopełniały.

 

Jeśli wybór dla Ciebie nadal nie jest oczywisty, nie wiesz za bardzo na co się zdecydować – skontaktuj się z Nami. Nasz gabinet kosmetologiczny znajduje się blisko centrum Wrocławia. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i dobierzemy stylizacje na miarę Twoich potrzeb.

 Aby zapoznać się z cennikiem kliknij tutaj.

Aby zobaczyć zdjęcia przykładowych stylizacji odwiedź nas na Instagramie lub wejdź w zakładkę galeria.

 

INNE POSTY

  Rodzaje, charakterystyka i efekty – zabiegi na twarz – Wrocław   Dobierając ofertę naszego gabinetu we Wrocławiu, kierujemy się różnorodnością, ponieważ każda skóra j

  Paznokcie naszą wizytówką   Manicure to jeden z najbardziej popularnych zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych. Jest to także podstawowy zabieg przed niemal każdym ważnym wy