Konsultacja kosmetologiczna – Wrocław

porady-kosmetologiczne

Konsultacja kosmetologiczna – Wrocław

 

Co możemy osiągnąć podczas konsultacji?

 

Czy przeprowadzano z Tobą przed zabiegiem konsultacje kosmetologiczną ?

Jeśli TAK, to wiesz doskonale jak powinna wyglądać odpowiednia dla Twoich potrzeb skóry pielęgnacja domowa oraz na jakie zabiegi możesz umówić się w danym miejscu tak, aby osiągnąć wyznaczony przez Ciebie i Twoją skórę cel.

Bardzo możliwe, że niestety ale nie miałaś okazji dokonać analizy skóry i jej potrzeb – nic straconego, jestem tutaj dla Ciebie. Nie da się w punktach podać przepisu na skórę idealną, z powodu wielu mechanizmów skóry oraz czynników zależnych, bądź niezależnych od Nas. Skóra to organ, który ma za zadanie nas chronić przed drobnoustrojami i patogenami, tak aby nie doszło do zakażenia, więc zrozumienie jego pracy pomaga w doborze odpowiednich rozwiązań.

Jak przebiega konsultacja kosmetologiczna Wrocław?

Cały proces rozpoczyna się od wypełnienia ankiety, na podstawie której zarówno kosmetolog jak i Ty, będziecie miały pewność, że żaden z aspektów zdrowia i wyglądu skóry nie został pominięty. Następnie zostaniesz zaproszona do gabinetu, gdzie po rozmowie na temat Twoich oczekiwań wobec skóry, przejdziemy do dokładnego demakijażu.

Demakijaż jest bardzo istotnym procesem – nie tylko aby zmyć makijaż i wszelkie zanieczyszczenia, ale także jest to badanie palpacyjne, w trakcie którego kosmetolog ma szanse poznać parametry takie jak: grubość skóry, elastyczność, jędrność, czy strukturę. Wygląd odzwierciedla także nawilżenie skóry, a zatem i całego organizmu.

Kolejnym etapem, jest obserwacja skóry pod lampą lupą oraz dopytywanie o niuanse, które kosmetolog dostrzega. Jest to ostatni element kompleksowej konsultacji kosmetologicznej, po której ponownie wracamy do rozmowy i wspólnie planujemy proces pielęgnacji gabinetowej i domowej.

Podsumowanie 

Zapraszam Cię do bAli beauty na konsultację – możesz umówić się jedynie na konsultacje lub zarezerwować wizytę łączącą konsultację z dobranym zabiegiem (zabiegi na twarz wrocław). Nie musisz w żaden szczególny sposób się przygotowywać, możesz przybiec nawet prosto z pracy w makijażu, a my się wszystkim zajmiemy. Wspólnie omówimy wszelkie kwestie związane z pracą i reakcjami Twojej skóry. Dzięki holistycznemu podejściu oraz sumienności, jestem pewna, że wspólnie osiągniemy wyznaczony cel.

 

INNE POSTY

  Rodzaje, charakterystyka i efekty – zabiegi na twarz – Wrocław   Dobierając ofertę naszego gabinetu we Wrocławiu, kierujemy się różnorodnością, ponieważ każda skóra j

  Paznokcie naszą wizytówką   Manicure to jeden z najbardziej popularnych zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych. Jest to także podstawowy zabieg wykonywany w naszym saloni

  Opis salonu kosmetycznego WROCŁAW    Salon bAli beauty to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, gdzie nie tylko doświadczysz usług wykonanych z wyjątkową starannością, ale także odpocznie