Salon kosmetyczny Wrocław

salon-kosmetyczny-wroclaw

Salon kosmetyczny Wrocław

 

Opis salonu kosmetycznego WROCŁAW 

 

Salon bAli beauty to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, gdzie nie tylko doświadczysz usług wykonanych z wyjątkową starannością, ale także odpoczniesz od zgiełku miasta i codziennych obowiązków.

Miejsca takie są niezbędne, aby osiągnąć work-life balance – zatrzymać się na chwilę, odpocząć i nabrać dystansu do otaczających Nas spraw i pracy. To niezmiernie ważne.

Jaki zabieg wybrać?  – salon kosmetyczny Wrocław

Sama nie musisz podejmować żadnej decyzji – to zrozumiałe, że wśród tak wielu zabiegów i możliwości czujemy się zagubieni, a także nie mamy podstawowej wiedzy do tego aby wybór ten był w pełni zrozumiany i uzasadniony.

Wówczas z pomocą przychodzą Nam dwie możliwości:

  • Konsultacja kosmetologiczna – samodzielna, w trakcie której dowiesz się wszystkiego co niezbędne o Twojej skórze, zostanie dobrana do jej potrzeb pielęgnacja, a także zabiegi gabinetowe. Takie spotkanie to czas poświęcony na edukację i jedynie do końca maja 2022 roku będzie to darmowa usługa w gabinecie bAli beauty. Jednak, aby się nie powtarzać odsyłam do artykułu, który został w pełni poświęcony temu tematowi.

 

  • Konsultacja kosmetologiczna + zabieg – takie połączenie pozwala Nam od razu włączyć działanie specjalistycznie, dzięki któremu sprawniej i szybciej jesteśmy w stanie osiągnąć zamierzone rezultaty.
    Praca nad głębokimi procesami skóry to maraton, w trakcie którego holistyczne podejście do tematu pozwoli Nam osiągnąć sukces. Dlatego tak ważny jest wybór zabiegu w oparciu o rozmowę, badanie palpacyjne  skóry oraz oczekiwania klienta.

 

Przeprowadzając konsultacje jesteśmy w stanie ustalić kilka głównych celów oraz zarysować plan zabiegowy na najbliższe spotkania, jednak niekiedy w przypadku skór ze stanami zapalnymi lub zaburzoną barierą hydrolipidową pewne etapy planu muszą zostać wydłużone i dostosowane do bieżących potrzeb. Jest to zrozumiałe, ponieważ praca odbywa się na żywym organizmie, a mimo stałego procesu podnoszenia swoich kwalifikacji i pracy, niemożliwym jest przewidzenie każdej reakcji skóry.

Jak wybrać salon kosmetyczny – wrocław

 

Początki bywają niepewne dlatego warto zadać sobie kilka podstawowych pytań oraz na ich podstawie wybrać odpowiedni dla Nas salon kosmetyczny. Oto kilka z nich:

1. Czy salon do którego chcemy się udać posiada usługę konsultacji kosmetologicznej ?

2. Czy pracujące tam osoby są specjalistami w swojej dziedzinie?

3. Czy klimat i wystrój panujący w gabinecie sprawia, że czujemy się tam komfortowo i bezpiecznie ?

4. Czy firma otwarcie informuje na jakich markach pracuje oraz czy są to marki profesjonalne ?

Tych kilka pytań w połączeniu z odczuciami własnymi pozwolą Ci wybrać bezpieczne miejsce, gdzie praca nad mankamentami i poprawą kondycji skóry będzie dla Ciebie przyjemnością.

W odniesieniu do gabinetu kosmetologii bAli beauty odpowiem na powyżej zadane pytania.

1. Tak, gabinet kosmetologii posiada usługę konsultacji.

2. Kosmetolog Alicja studiowała kosmetologię w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie oraz posiada kilkuletnie doświadczenie pracy jako kosmetolog w renomowanych gabinetach we Wrocławiu.

3W bAli beauty towarzyszyć nam będzie naturalny wystrój, schludne i estetyczne wyposażenie gabinetów oraz relaksacyjny klimat tworzony przez przygaszone światło, spokojną muzykę oraz orientalne zapachy. Skorzystaj z usługi i przekonaj się na własnej skórze 

4. Kosmetologia stale się rozwija, a na rynku pokazują się nowe marki z bogatymi i skutecznymi recepturami, dlatego stale gabinet kosmetologii bAli beauty stara się rozwijać swoje usługi wprowadzając nowe preparaty i zabiegi.

Na chwilę obecną z zakresu kosmetologii białej – czyli pielęgnacyjnej możemy wybierać zabiegi setowe od francuskiej marki Phyt’s lub od polskiej marki Yonelle.

 

Marka Phyt’s charakteryzuje się całkowicie naturalnym składem oraz pięknymi naturalnymi zapachami pochodzącymi od olejków eterycznych.

Olejki eteryczne niosą ze sobą także dodatkowe działanie, między innymi antyseptyczne, przeciwbakteryjne, łagodzące, czy przeciwzapalne.

 

Marka Yonelle jest nieco inna ponieważ jej komponenty są pozyskiwane w wyniki procesów biotechnologicznych, a sama marka stworzona została przez dwie kobiety – lekarz oraz biotechnolog – które stworzyły kosmetyki skuteczne o lekkich i zgodnych biologicznie formułach. Warto wspomnieć, że marka Yonelle utworzyła także nanodyski, czyli nośniki, które są mniejsze niż przestrzenie międzynaskórkowe. Dzięki temu nośniki mogą penetrować w głąb żywych warstw naskórka i dopiero w miejscu docelowym uwolnić substancje aktywne.

 

Zabiegi z użyciem urządzeń polskiej marki Medika odbywają się  w towarzystwie i przy pomocy także marki Yonelle oraz Phyt’s, natomiast istnieje też możliwość łączenia ich z kwasami medycznymi od marki Mediderma. Marka ta należy do jednej z najbardziej rozpoznawalnych w zakresie kwasów oraz najbardziej skutecznych. Małe cząsteczki kwasów oraz odpowiednio dostosowane stężenia, pozwalają Nam uzyskać nie tylko efekt terapeutyczny dla skór ze stanami zapalnymi czy przebarwieniami, ale także zastymulować struktury aby zahamowywać i częściowo odwracać naturalne procesy starzenia się skóry.

 

Zabiegi polegające na bezpośrednim podaniu preparatu poprzez nakłucie przeprowadzane są w zależności od potrzeb na produktach:  Inspira Med, Cytocare oraz Xela Rederm.

Podsumowanie – salon kosmetyczny wrocław

 

Cały zakres usług opisany i przedstawiony jest TUTAJ w razie pytań oraz niepewności jesteśmy do Państwa dyspozycji

 poniedziałek / środa: 9:00 – 18:00

wtorek / czwartek: 11:00 – 20:00

piątek: 9:00 – 20:00

sobota:     9.00 – 15.00

pod numerem telefonu 720 724 725

Alicja, bAli beauty

 

INNE POSTY

  Rodzaje, charakterystyka i efekty – zabiegi na twarz – Wrocław   Dobierając ofertę naszego gabinetu we Wrocławiu, kierujemy się różnorodnością, ponieważ każda skóra j

  Paznokcie naszą wizytówką   Manicure to jeden z najbardziej popularnych zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych. Jest to także podstawowy zabieg wykonywany w naszym saloni

  Opis salonu kosmetycznego WROCŁAW    Salon bAli beauty to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, gdzie nie tylko doświadczysz usług wykonanych z wyjątkową starannością, ale także odpocznie